Přednášky pro firmy

(Ne)pošli to dál s Radkem Bangou

Po deseti letech motivačních přednášek pro studenty a vydání stejnojmenné knihy, přichází Radek Banga s přednáškou pro firmy v oblasti osobního rozvoje, leadership a motivace. 

Největší stopu v nás vždy zanechají skutečné příběhy lidí, jenž je sami prožili. Žádný problém nemusí být překážkou, člověk ho může pozitivně využít ve svůj prospěch. Vše záleží pouze na úhlu pohledu. Hlavním cílem přednášky je motivace ke spokojenosti v osobním i pracovním životě.

Představení, které je výjimečné především díky své autentičnosti. Radek Banga zde otevřeně vypráví svůj silný životní příběh. Jaká úskalí čeká dítě, jenž vyrůstalo v chudobě navíc s otcem alkoholikem? Jaké může mít následky domácí násilí na naši psychiku? Vyprávění dodává každému divákovi potřebnou dávku motivace k překonání jeho vlastních životních překážek. Zpěvák vypráví o tom, jak se i přes nelehké dětství a nepřízeň osudu, kdy skončil v 15 letech na ulici, vypracoval v úspěšného a především šťastného člověka. Ani v těch nejtěžších životních situacích neztrácel optimismus a sílu bojovat.

Nejen Radkovo charisma, ale především inspirativní životní příběh strhne diváky všech věkových kategorií. To vše proloženo zpívanými písněmi z nového sólového alba Věci jinak.

Cílem příběhu je motivovat publikum. Motivací se stává samotný život - tedy že k jednomu člověku přichází pády i vzestupy v neustálém střídání. Příběh ukazuje paradoxy života, tedy že člověk zjišťuje, jak moc se mýlil v představě, že musí mít všechno. Naopak někdy stačí málo a je to víc. Je to autentické vyprávění o životě Radka Bangy. O životě takovém, jaký doopravdy je.. 

Mít sen je první krok k tomu, abyste si ho mohli splnit.

 

Součástí povídání jsou nejen hudební vstupy, ale také prostor pro otázky diváků.

Délka přednášky: 120 min

Kontakt pro objednání přednášky: Ing. Veronika Konopíková, +420 724 083 262, info@bangatone.cz

 

Naši klienti:

directpojistovna

o2
Zpět do obchodu