(Ne)pošli to dál - motivační beseda

Komponovaný pořad – inspirativní životní příběh Radka Bangy s hudebními vstupy


Po deseti letech motivačních přednášek pro studenty a vydání stejnojmenné knihy, přichází Radek Banga s motivační besedou i pro dospělé publikum a firmy.

Představení, které je výjimečné především díky své autentičnosti. Radek Banga zde otevřeně vypráví svůj silný životní příběh. Jaká úskalí čeká dítě, jenž vyrůstalo v chudobě navíc s otcem alkoholikem? Jaké může mít následky domácí násilí na naši psychiku? Vyprávění dodává každému divákovi potřebnou dávku motivace k překonání jeho vlastních životních překážek. Zpěvák vypráví o tom, jak se i přes nelehké dětství a nepřízeň osudu, kdy skončil v 15 letech na ulici, vypracoval v úspěšného a především šťastného člověka. Ani v těch nejtěžších životních situacích neztrácel optimismus a sílu bojovat. 

Nejen Radkovo charisma, ale především inspirativní životní příběh strhne diváky všech věkových kategorií. To vše proloženo zpívanými písněmi z nového sólového alba Věci jinak.

Cílem příběhu je motivovat publikum. Motivací se stává samotný život - tedy že k jednomu člověku přichází pády i vzestupy v neustálém střídání. Příběh ukazuje paradoxy života, tedy že člověk zjišťuje, jak moc se mýlil v představě, že musí mít všechno. Naopak někdy stačí málo a je to víc. Je to autentické vyprávění o životě Radka Bangy. O životě takovém, jaký doopravdy je.. 

Mít sen je první krok k tomu, abyste si ho mohli splnit.

Radek Banga 

Působí na české hudební scéně už od třinácti let. Od té doby vydal mnoho úspěšných nahrávek, získal řadu ocenění a vystupoval po celém světě včetně slavného festivalu v britském Glastonbury. Od roku 2000 je navíc aktivním producentem a stál za desítkami alb od hip-hopu po tradiční popové projekty. Napsal řadu hitů dalším interpretům, včetně Karla Gotta. Posledních několik let se spojil s několika zahraničními producenty, především z USA a naučil se na jejich seminářích zcela jinak pracovat se zvukem. A to vše mu otevřelo cestu k realizaci vlastního sólového debutového alba s názvem Věci jinak, jenž vyšlo v dubnu letošního roku u vydavatelství Supraphon. 

Jak už samotný název alba napovídá, opravdu je zde vše jinak. Zpěvák se totiž vrhnul do vod POPU. Silné melodie, chytlavé refrény a texty plné emocí. To vše v podání charismatického zpěváka s nezaměnitelným hlasem.

profilovka wiki

Album VĚCI JINAK - https://lnk.to/RadekBangaVeciJinakID

Radek je nejen zpěvák, herec a skladatel, ale už desátým rokem také se svým programem Když chceš, tak to dokážeš!, motivuje mládež po celé ČR. Z ohlasů dětí i učitelů vyplývá, že jeho životní příběh je pro ně velkou inspirací. Právě zpětné vazby byly jedním z důvodů, proč se Radek rozhodl k vydání knihy (Ne)pošli to dál, jenž vyšla v dubnu letošního roku u nakladatelství Albatros. Jedná se o velmi otevřeně sdílený osobní příběh, který umožňuje čtenáři vidět očima dítěte a dospívajícího člověka problémy, se kterými se některé rodiny potýkají. Vybízí k zamyšlení nad zátěží, kterou si někdy neseme ze svého dětství a která se nezřídka táhne celými generacemi. V mnohých čtenářích kniha posiluje vědomí, že ať se ocitají v jakkoliv náročné situaci, je možné se s ní vypořádat a neposlat „to“ dál.Součástí povídání jsou nejen hudební vstupy, ale také prostor pro otázky diváků a následná autogramiáda