(Ne)pošli to dál - motivační beseda

Komponovaný pořad – inspirativní životní příběh Radka Bangy s hudebními vstupy


Po deseti letech motivačních přednášek pro studenty a vydání stejnojmenné knihy, přichází Radek Banga s motivační besedou i pro dospělé publikum a firmy.

Představení, které je výjimečné především díky své autentičnosti. Radek Banga zde otevřeně vypráví svůj silný životní příběh. Jaká úskalí čeká dítě, jenž vyrůstalo v chudobě navíc s otcem alkoholikem? Jaké může mít následky domácí násilí na naši psychiku? Vyprávění dodává každému divákovi potřebnou dávku motivace k překonání jeho vlastních životních překážek. Zpěvák vypráví o tom, jak se i přes nelehké dětství a nepřízeň osudu, kdy skončil v 15 letech na ulici, vypracoval v úspěšného a především šťastného člověka. Ani v těch nejtěžších životních situacích neztrácel optimismus a sílu bojovat. 

Nejen Radkovo charisma, ale především inspirativní životní příběh strhne diváky všech věkových kategorií. To vše proloženo zpívanými písněmi z nového sólového alba Věci jinak.

Cílem příběhu je motivovat publikum. Motivací se stává samotný život - tedy že k jednomu člověku přichází pády i vzestupy v neustálém střídání. Příběh ukazuje paradoxy života, tedy že člověk zjišťuje, jak moc se mýlil v představě, že musí mít všechno. Naopak někdy stačí málo a je to víc. Je to autentické vyprávění o životě Radka Bangy. O životě takovém, jaký doopravdy je.. 

Mít sen je první krok k tomu, abyste si ho mohli splnit.

Radek Banga 

Působí na české hudební scéně už od třinácti let. Od té doby vydal mnoho úspěšných nahrávek, získal řadu ocenění a vystupoval po celém světě včetně slavného festivalu v britském Glastonbury. Od roku 2000 je navíc aktivním producentem a stál za desítkami alb od hip-hopu po tradiční popové projekty. Napsal řadu hitů dalším interpretům, včetně Karla Gotta. Posledních několik let se spojil s několika zahraničními producenty, především z USA a naučil se na jejich seminářích zcela jinak pracovat se zvukem. A to vše mu otevřelo cestu k realizaci vlastního sólového debutového alba s názvem Věci jinak, jenž vyšlo v dubnu letošního roku u vydavatelství Supraphon. 

Jak už samotný název alba napovídá, opravdu je zde vše jinak. Zpěvák se totiž vrhnul do vod POPU. Silné melodie, chytlavé refrény a texty plné emocí. To vše v podání charismatického zpěváka s nezaměnitelným hlasem.

profilovka wiki

Album VĚCI JINAK - https://lnk.to/RadekBangaVeciJinakID

Radek je nejen zpěvák, herec a skladatel, ale už desátým rokem také se svým programem Když chceš, tak to dokážeš!, motivuje mládež po celé ČR. Z ohlasů dětí i učitelů vyplývá, že jeho životní příběh je pro ně velkou inspirací. Právě zpětné vazby byly jedním z důvodů, proč se Radek rozhodl k vydání knihy (Ne)pošli to dál, jenž vyšla v dubnu letošního roku u nakladatelství Albatros. Jedná se o velmi otevřeně sdílený osobní příběh, který umožňuje čtenáři vidět očima dítěte a dospívajícího člověka problémy, se kterými se některé rodiny potýkají. Vybízí k zamyšlení nad zátěží, kterou si někdy neseme ze svého dětství a která se nezřídka táhne celými generacemi. V mnohých čtenářích kniha posiluje vědomí, že ať se ocitají v jakkoliv náročné situaci, je možné se s ní vypořádat a neposlat „to“ dál.Součástí povídání jsou nejen hudební vstupy, ale také prostor pro otázky diváků a následná autogramiáda

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení